Unilever Tennisclub (UTC) is een sportieve en gezellige tennisvereniging, gelegen in het groene Blijdorp. en wij mogen hier als TPS tennislessen bij UTC verzorgen!
Opgericht door multinational Unilever maar uitgegroeid tot een zelfstandige club met ruim 300 volwassen leden. Een club met een mooie historie!
Zowel overdag als ’s avonds spelen we vrij, competitie of volgen we tennisles op de vier verlichte gravelbanen. Het seizoen is gevuld met zowel tennis- als sociale activiteiten. Is deze locatie voor niet optimaal, niet getreurt we geven ook tennislessen bij David Lloyd en Deuce AgainI
Zeer ervaren trainer, geeft al vele jaren les bij ons. Is in bezit van A licentie.
Hoofdtrainer en eigenaar van TPS. Ervaren tennisleraar die beschikt over A en B licentie.
Geeft les op meerdere locaties en beschikt over een A licentie.
Al jaren trainer bij TPS, heeft een A licentie en studeert naast zijn baan als tennisleraar ook nog aan de universiteit.
Geeft les op meerdere locaties en doet veel achter de schermen voor de Tennisschool
14 tennislessen van 60 minuten met 4 volwassenen
14 tennislessen van 60 minuten met 4 volwassenen
14 tennislessen van 60 minuten met 4 volwassenen
10 tennislessen van 60 minuten 1 op 1 met een trainer
14 tennislessen van maximaal 5 kinderen
5 proeflessen in groepen van maximaal 4 personen. Rotterdampashouders betalen slechts € 50,-
Rackets bespannen voor €22,-
wij gebruiken snaren van Babolat
Of is het gewoon tijd voor een nieuw racket….Bij ons kunt u diverse rackets uitproberen vraag uw tennis leraar naar de mogelijkheden